kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Реконструкція транспортної розв’язки біля станції метро “Дніпро”

        23 серпня 2011 р. мешканці та гості Києва отримали довгоочікувану транспортну розв’язку в одному з найпроблематичніших місць руху транспорту - біля станції метро «Дніпро», де міст «Метро» виходить на Набережне шосе.


         Ситуація там давно вже викликала справедливі нарікання водіїв, адже там пересікаються два автомобільні потоки – з моста та шосе. Та й ще завдяки «роботі» світлофора нерідко виникали довжелезні «тягнучки».
Перед нашими фахівцями стояло завдання – роз’єднати потоки машин.
 

       Колектив проектантів (головний інженер проекту Кияниченко О.В.) розробили проект, що передбачає влаштування дворівневої транспортної розв’язки та підковоподібної естакади, яка пересікатиме Наддніпрянське шосе. Довершає розв’язку нова естакада в районі Дніпровського узвозу.


       Робота з реалізації запропонованого Інститутом «Київдормістпроект» (КДМП) проекту передбачала великий обсяг будівництва. Так, площа автодорожніх підходів складає 45 000 кв.м, площа з’їздів та примикання – 4 000 кв.м. 
Позитивним моментом для водіїв стали і передбачені проектом «кишені» для стоянки авто, які рухаються з боку Подолу або мосту Патона. Раніше водіям доводилося зупинятися просто на проїзній частині, що часто-густо призводило до зустрічі з працівниками ДАІ…
         Для пішоходів є також подарунок – проектом передбачена реконструкція існуючого пішохідного переходу.
 

         Сьогодні у зазначеному районі міста рух автомобілів безперешкодний у будь яку пору доби.