kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Новий шляхопровід за 43 години – не фантастика!

 

Напевно, будь який мешканець нашої країни розповість вам про ремонт вулиці, чи моста, чи естакади, який особисто він спостерігав впродовж багатьох днів, тижнів та навіть місяців. На жаль, темпи ремонту чи реконструкції дійсно залишають бажати кращого…

 

Про те, що можна виконати ці роботи не просто швидко, а супер-швидко, ефектно заявили китайські дорожники. Їм вдалося шляхопровід Sanyuanqiao у Пекині повністю реконструювати менш ніж за дві доби.

 

Ця жвава шести-смугова ділянка Третьої кільцевої дороги навколо китайської столиці потребував заміни, яка, при використанні звичних методів, затягнулася би не менш, ніж на 2 місяці. Місцева влада вирішили ризикнути та використати нову технологію "інтегративної заміни".

У ході робіт старий шляхопровід був демонтований. Для нової поверхні моста знадобилася 1300-тона конструкція, яку транспортували вже в готовому вигляді та з завидною точністю зістикували з залишившимися частинами шляхопроводу.

Ремонт стартував у п’ятницю о 23:00 за місцевим часом 13 листопада 2015 р., а вже приблизно через 43 години, до початку нового робочого тижня,  повністю перероблений і навіть розлинований свіжою фарбою міст знов відкрили для автомобілів. Це не склало особливих незручностей учасникам дорожнього руху.

 

Спостерігати за цим захоплюючим процесом можна за адресою www.youtube.com/watch