kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Над Москвою-рікою — на велосипеді

 

Сергій Дмитриєв  

http://www.vmdaily.ru/news/nad-moskvoj-rekoj-na-velosipede1359314576.html

 

 27 січня 2013

 

 Автори проекту пропонують альтернативу — кататися не вздовж, а над рікою! Проект передбачає встановлення вздовж набережних Москвиіки, над водною поверхнею, багатокилометрової пластикової труби, яка кріпиться на спеціальних опорах.

 

 

Незвичайний проект незвичайної велодорожки пропонують архітектор Олександр Перов та підприємець Дмитрий Угрюмов.

 

У той час як велосипедисти заявляють, що й раді би кататися вздовж Москви-реки на веліках, та місця не вистачає, автори проекту пропонують альтернативу — кататися не вздовж, а над! Проект передбачає встановлення вздовж набережних Москвиіки, над водною поверхнею, багатокилометрової пластикової труби, що кріпиться на специальних опорах. Дефіцитного на землі простору труба не займатиме, суднам, що пересуваються  рікою, теж не заважатиме.

 

Ідея була представлена на Міжнародному фестивалі «Архстояние», який традиційно проходить у Калужській області, у селі Николо-Ленивець.

 

За задумкою авторів енергооснащеність проекту забезпечать природні джерела — в основному сонце. Сонячні батареї розмістяться на дахах прозорих труб.

 

До речи, їх діаметр такий, що всередині зможуть роз’їхатися два велосипедисти, та ще й вистачить місця для пішоходів з дітячими візочками. Залишилось знайти гроши.