kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Азаров хоче поділити Укравтодор на три компанії

 

biz.liga.net/all/transport/novosti/2447454-azarov-khochet-razdelit-ukravtodor-na-tri-organizatsii.htm

 

12.03.2013Прем’єр-міністр вважає, що функції проектування, будівництва та контролю якості доріг необхідно розділити.

Кабінет міністрів України розглядає можливість розділення функцій проектування, будівництва та контролю якості автомобільних доріг. Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров в інтерв’ю центральним телеканалам.

Азаров розкритикував діючу систему та повідомив, що уряд вирішує цю проблему. "Якщо я сам проектую, будую та приймаю роботу, яку я собі поставлю оцінку?", - підкреслив Азаров. Прем’єр вважає, що функції проектування, будівництва та контролю якості доріг необхідно розділити між відповідними організаціями.

Як відомо, наразі функції проектування, будівництва та контролю якості доріг покладені на Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор).


Нагадаємо, через катастрофічний стан дорожнього покриття Укравтодор опинився під шквалом критики. Дорожників звінуватили у розтраті коштів та недбальстві. Автовласники влаштовували акції протесту під Кабміном та Міністерством інфраструктури з приводу стану доріг. У Facebook з’явилась група "Я ненавижу Автодор".

У самому відомстві пояснили, що дороги вбила погода. За даними Укравтодору, минулої зими ями утворились на 178 тис. 160 кв. м основних доріг загального користування державного значення, що у два рази перевищує значення для середньостатистичної зими.

Сьогодні в Укравтодорі заявляють, що відремонтували 98% проблемних ділянок доріг.