kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Наші спеціалісти побували з візитом у Данії

 

13-15 листопада 2018 директор Інституту КДМП В.Воробйов та начальник відділу конструкцій В.Маракулин у складі української делегації побували у Данії.

 

Метою відрядження стало ознайомлення з досвідом використання нових матеріалів для будівництва автомобільних доріг, мостів та т.і.

 

У невеликому даньському місті Middelfart нас приймали Kristian Scholze (представник даньської компанії Fiberline Composites A/S ) та Jörg Petrowski (представник німецької компанії PML Peter Maier Leichtbau). У даньської компанії є успішний досвід виробництва іноваційного композітного матеріалу GFK зі скловолокна та полімерів, за своїми експлуатаційними характеристиками кращій за подібні вироби з металу. Він, за словами виробників, дорочже у виробництві, але це з лишком компенсується великим строком служби таких об'єктів.

 

Так, наші спеціалісти оглянули 2 місцевих моста (Kolding Norre та Aaby), які мають без капітального ремонту прослугувати 70 років! Один з мостів вже експлуатується 20 років, і всі роботи по догляду за ним зводяться до його миття. А представник німецької компанії ознайомив з характеристиками подібних конструкцій, які його компанія виробляє з алюмінію.

 

У зв'язку з тим, що членів української делегації - представників КК "Київавтодор" подібні матеріали і об'єктиы переконали, що Києву давно пора переходити на іноваційні будівельні матеріали, то можна очікувати у майбутьному значних змін у практиці створення транспортної інфраструктури столиці. Хотілось би, щоб це майбутнє не було далеким .

 

А спеціалісти нашого Інституту готові працювати з цим матеріалом.