kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Реалізація нашого проекту з реконструкції вулиці Івана Федорова у Києві

 1 липня 2019

 

Один з невеликих, але важливих для міста об'єктів - реконструкція вул. Федорова від вул. Великої Васильківської до вул. Василя Тютюнника у Печерському районі м.Києва вже реалізується.


Це невелика ділянка існуючої вулиці, близько 355 м. Зараз тут ширина проїзжої смуги 7 м, вона забезпечує проїзд автівок в одному напрямку. Нашим завданням було перетворити цю вулицю на ділянку з рухом в обох напрямках.
Для цього проект передбачає розширення проїзжої частини до 10,5 м. ширина проїзжої смуги становитиме 3,0 м. Крім того, з кожної сторони вулиці передбачається облаштування смуги для тимчасового зберігання автомобілів (80 од.) шириною 2, 25 м. Реалізація проекту має вдвічі збільшити перепускну спроможність вулиці. Також Генеральним планом передбачено заїзд шириною 5,5 м до раніше запроектованого житлово-офісного комплексу по вул. Ділова 5.


Одночасно ми передбачили у проекті заміну старих елементів дощової каналізації (оглядові та дощоприймальні колодязі та інше) на нові.
Проект також включає чималий обсяг робіт з модернізації зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, теплових мереж, вуличного освітлення та ін.


Подбали ми і про пішоходів: старі пошкоджені сходи від житлового будинку до тротуару мають бути замінені на нові і додатково облаштований пандус, перед пішохідним переходом повинні бути понижені борти тротуару та встановлена тактильна плитка для людей з обмеженою мобільністю.


Тому над цим проектом працювала велика група наших спеціалістів на чолі з головним інженером проекту В. Веремієнком (Світлана Кравець, Євген Глоба, Людмила Макаренко, Тамара Кериценко, Ігор Соловйов, Наталія Льодина та інші досвідчені фахівці).