kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Інститут “Київдормістпроект” взяв участь у Транспортному форумі у рамках виставки “Kyiv Build-2013”

 

20-22 лютого 2013 р. у столиці пройшла 17-а міжнародна будівельна виставка Kyiv Build-2013. Це провідна професійна будівельна виставка, яка проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також Національної спілки архітекторів України.
У 2013 році у виставці KyivBuild брали участь 320 компаній з 22 країн світу. Вперше в експозиції була представлена Румунія. Вона додалась до національних груп Біларусі, Німеччини, Угорщини, Італії, Китаю, Туреччини та Фінляндії. У виставці також взяли участь представники Греції, Ірану, Іспанії, Кореї, Литви, ОАЕ, Польщі, Росії, Саудівської Аравії, Сербії, США, Тайваню, Франції та України.


У рамках виставки 21 лютого відбувся ІІ транспортний форум «Розвиток міського громадського транспорту в Україні. Перспективи, технології, безпека».


Оскільки про будь-які перспективи для громадського транспорту неможна серйозно говорити без розвитку вулично-дорожної мережі міста, то виступ представника нашого Інстітуту начальника відділу перспективного розвитку вулично-дорожної мережі та міського транспорту, відомого у столиці спеціалиста Рашида Халілова, викликав велику зацікавленість присутніх.

 


Рашид Ісаєвич ознайомив аудиторію з основними напрямками розвитку транспортної інфраструктури Києва, визначеними у Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Це й будівництво нових транспортних розв’язок, й продовження будівництва Великої кільцевої дороги, та двох нових транспортних переходів через Дніпро (можливо, мостових, можливо тунельних), будівництво нових станцій метро та нової гілки до житлового масиву Троєщина, та багато іншого.


Реалізація таких масштабних проектів не тільки поліпшить якість життя у столиці, але й забезпечить роботою тисячі фахівців.
Зрозуміло, все це буде можливим лише за умови достатнього фінансування проектів.