kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Завершена реалізація І черги великого проекту нашого Інституту

 

У Києві відкрили естакаду на Поштовій площі


25 травня 2013


 

До Дня Києва одним з вагомих подарунків киянам стало відкриття автомобільного руху від Володимирського узвозу до вулиці Набережно-Хрещатицької. Тепер машини здійснюють необхідні повороти на побудованій естакаді.

Естакада – лише перший етап реконструкції Поштової площі, яка є одним з найбільших та напружених транспортних вузлів столиці. За добу вона пропускає близько 85 тисяч автівок. У результаті реконструкції цей показник має становити 110 тисяч авто/добу.

Друга черга реконструкції Поштової площі передбачає будівництво автомобільного тунелю на Набережно-Хрещатицькій в районі Річкового вокзалу та облаштування великої пішохідної площі (з безперешкодним  рухом пішоходів та велосипедистів) з виходом до набережної Дніпра. Наші спеціалісти при розробці проекту зуміли не тільки запропонувати оптимальний для автомобілів варіант руху, але й дбайливо та аккуратно «вписали» нову розвязку в ландшафт цієї історичної місцевості.

Проїзд по естакаде урочисто відкрили прем’єр-міністр України Микола Азаров та голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Якщо  фінансування робіт буде стабільним, реконструкція площі має бути завершена до свята Покрови (жовтень 2013).

   

 

 

Головний інженер проекту будівництва нової розв'язки Ігор ЩУР (зліва)