kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   У Києві архітектори обрали кращі проекти нового паркового моста

 

29.05.2013

 

Іспанський проектІ кияни, й гості нашого міста, які полюбляють прогулюватися затишними алеями Володимирської гірки та Хрещатого парку, погодяться, що прогулянки ускладнює те, що ці дві красивіші місцевості Києва не з’єднані між собою. Перехід из одного парку в другий займає певний час та недостатньо зручний для пішоходів.
У травні цього року завершився міжнародний конкурс на кращий проект мостового переходу з Володимирської гірки у Хрещатий парк.


Для досягнення найбільшої об’єктивности при визначенні переможця конкурсу голосування було проведено й експертним журі, й методом онлайн-опитування, яке проходило на офіційному сайті Департаменту містобудування і архітектури, й серед самих городян. До речи, вибирали не проект, а лише проектну пропозицію.

У підсумку, висновки всіх учасників голосування розділились, тому журі не визначило переможця. На жаль, до кожного з представлених варіантів виникли зауваження. Проект будуть створювати на основі кращіх пропозицій.


Отже, друге місце експерти віддали учасникам з Іспанії та Швейцарії.
У результаті онлайн-опитування перемога присуджена ідеї голанського архітектурного бюро.
А за результатами живого голосування, яке провели на Володимирській гірці, лідирує російський проект.

Цікаво, що ідея проведення спільного з городянами обговорення та голосування виявилась настільки успішною та наочною, що в Департаменті містобудування і архітектури таку практику планують зробити постійною.


 

Швейцарський проект

 

 Іспанський проект

 

Голанський проект

 

Російський проект