kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   У столиці запрацював перший у Києві «перехоплюючий» паркінг на в’їзді в місто

 

14 серпня 2013 p.


У столиці біля станції метро «Іподром» презентували перший у Києві «перехоплюючий» паркінг на в’їзді в місто.


Фахівці Інституту «Київдормістпроект» вже давно переконані, що одним з дієвих засобів зменшення інтенсивності дорожнього руху та позбавлення заторів на вулицях Києва є, безумовно, зменшення кількості автомобілів на дорогах міста. Зробити це можна, зокрема, відмовою водіїв , що в’їзжать на своєму авто до столиці, від подальшого пересування автомобілем. Світова практика переконливо доводить, що, якщо водій може спокійно залишити своє авто на охороняємій стоянці, а самому скористатися зручним громадським транспортом, він це залюбки зробить.
Ще у 2009 р. фахівці нашого інституту брали участь у розробці Паркувальної стратегії Києва, один з пунктів якої, власне, й передбачає будівництво низки перехоплюючи паркінгів на в’їздах до міста.

 Майданчик, який розташувався поблизу станції метро «Іподром», розрахований на 205 місць. Він обладнаний інформаційним табло для висвітлення кількості вільних місць на майданчику, в’їзною стійкою для видачі талонів, терміналом контролера-оператора, автоматичними шлагбаумами. Безпеку зберігання автівок забезпечує система відеонагляду, що дозволяє контролювати територію майданчика з монітору, встановленого на посту охорони.


Ціни за користування паркінгом дуже демократичні: година перебування обійдеться власникам транспортного засобу в 5 грн., 12 годин – в 11 грн., а доба – у 22 грн.

 


 


Як розповів під час відкриття парковки заступник голови КМДА Михайло Костюк, на 6 основних в’їздах у столицю планується облаштування 12 подібних парковок. Наступним етапом стане облаштування подібного паркувального майданчика поблизу станції метро «Теремки» на Кільцевій дорозі.