kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Відкриття першого тунелю під Поштовою площею

 

8.08.2013Сьогодні завершено черговий етап реалізації масштабного та важливого для Києва проекту реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі, розробленого спеціалістами нашого інституту.


В урочистій обстановці, у присутності прем’єр-міністра України М.Азарова, було відкрито рух транспорту в одній частині тунелю під Поштовою площєю.

Поки що автомобілі тут будуть рухатися по двох смугах у кожному напрямку.

 

Це дозволить водіям здійснювати рух на такому жвавому напрямку, а будівельникам – приступити до робіт з будівництва другої частини тунелю, що прилегатиме до стіни Річкового вокзалу. У тунелі будуть «кішені», де зможуть висаджуватися пасажири, які прямують на набережну Дніпра та на Річковий вокзал.

 


За інформацією заступника директора "Дирекції будівництва дорожньо-транспортних споруд м. Києва" Миколи Васильцова, який є куратором цього будівництва, перша частина тунелю обійшлась у 130 млн грн. Загалом весь тунель буде коштувати 225 млн грн. Перша частина тунелю обійшлась дорожче, потому що були проведені більш сладні роботи, ніж ті, що плануються на другому етапі.


Загалом, всі роботи зі спорудження тунелю будівельники планують закінчити до кінця поточного року.


Зазначимо, що Поштова площа є шостим об’єктом в проекті створення автомагистралі безперервного руху, яка з’єднає Столичне шосе та Оболонь.
Завершення проекту з нетерпінням чекають тисячі мешканців та гостей столиці.