kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Інститут «Київдормістпроект» взяв участь у міжнародному конкурсі проектів сучасного містобудування «Євразійська премія 2012-2013»

 

12.04.2013

«Євразійська Премія» - щорічний міжнародний смотр-конкурс-фестиваль (штаб-квартира знаходиться у Єкатеринбурзі) праць архітекторів, проектувальників, промислових дизайнерів.

Його мету організатори визначають так (http://eurasian-prize.ru/o-festivale/): розкриття потенціалу сучасного містобудування, як складного комплексу суспільно-економічних, будівельно-технічних, архітектурно-художніх, санитарно-гігієнічних та виробничих завдань та рішень, спрямованих на створення та вдосконалення гармонічного та сприятливого життєвого середовища людини та суспільства.


«За 8 років у конкурсній програмі фестивалю Євразійська премія взяли участь близько 3000 професійних архітекторів та дизайнерів, серед них більше 150 іноземних фахівців з країн близького та далекого зарубіжжя. Географія учасників розширилась від Європи до Азії та Америки. Лауреатами Євразійської премії у професійних конкурсах ставали архітектори та дизайнери з Росії, України, Ізраїлю, Німеччини, Кореї.
За роки проведення Євразійської премії професійним та громадським журі було розглянуто та оцінено більше 1400 конкурсних робіт у галузі архітектури, містобудування, промислового та інтер’єрного дизайну.


У професійному журі Євразійської премії брали участь такі зірки світової архітектури, як Массиміліано Фуксас (Італія), Франк Готре, Ален Шарль, Гаель Пенно, Франсуа Кабестан (Франція)» (http://eurasian-prize.ru/o-festivale/).


В цьому році міжнародному фестивалю «Євразійська Премія» виповнюється 10 років.
До роботи у міжнародному журі були залучені такі професіонали як Родольфо ДОРДОНІ - голова журі, архітектор, дизайнер, Мілан, Вадим КІБАРДІН -промисловий дизайнер, Kibardindesign studio Прага-Москва, Умберто ДЖИРАУДО-промисловий дизайнер, директор напрямку Промислового дизайну у Британській вищій школі мистецтва та дизайну, Москва, Микола ГОЛОВАНОВ-професор МАрхІ, член МАО, Спілки архітекторів Москви, Дмитрий САМАЛЬ-дизайнер, викладач у Scuola Politechnica di Design, Париж-Мілан, Сатоші ОКАДА-архітектор, професор Вищої школи архітектури університету Чиба (Японія), Токіо-Венеція, Гарі ЧАНГ- архітектор, Гонконг, Никола ДЕТРІ- архітектор, Франція.

 

 


У сезоні 2012/2013 рр. Євразійська премія вручається у наступних категоріях та номінаціях:
Євразійська премія у галузі архітектури та урбанізму
Євразійська премія у галузі дизайну
Євразійська премія у галузі промислового дизайну.

За здобуття Євразійської Премії у 2012 році змагались більше 500 професіоналів та студентів профільних ВИШів з Росії, Прибалтики, України, Швейцарії, Казахстану, було заявлено 424 роботи.

Інститут «Київдормістпроект» (КДМП) представив на конкурс дві роботи:
1. Реконструкція транспортної розв’язки на Ленінградській площі (м.Київ, Україна),
2. Проект будівництва нової транспортної розв’язки у районі станції метро «Дніпро», м.Київ, Україна.
Роботи відзначені сертифікатом учасника конкурсу. 

28 травня 2013 р. у резиденції Губернатора Свердловської області відбудеться урочиста церемонія вручення «Євразійської Премії з архітектури та дизайну» за 2012 р.