kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   Зустріч з представником Асоціації велосипедистів Києва

 

6 серпня 2013

 


Сьогодні директор Інституту «Київдормістпроект» Володимир Воробйов провів чергову робочу зустріч з представником громадської організації «Асоціація велосипедистів Києва» Іриной Бондаренко.


Ця зустріч стала продовженням конструктивного діалогу про створення найбільш сприятливих для велосипедистів умов руху по оновленій Поштовій площі Києва (нагадаємо, що автором проекту реконструкції транспортної розв’язки на цій площі є наш Інститут. Головний інженер проекту – Ігор Щур. Завершення основних робіт з будівництва автомобільного тунелю – до кінця поточного року).
Акцент у розмові був зроблений на пошуку можливостей для пересування як початківців, так й досвідчених велосипедистів. Головні умови – комфорт та безпека.


Спеціалісти Інституту КДМП уважно ставляться до побажань Асоціації велосипедистів. Розвиток велоруху у столиці – раціональна вимога сучасності. Нам вона цікава з професійної точки зору. Так, при проектуванні реконструкції проспекта Бажана ми передбачили й облаштування доволі довгої велодоріжки. Проект вже успішно реалізований.