kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Новости   >   КДМП спільно з Олександром Спасибком проінспектувало будівництво дороги до аеропорту «Київ»

 

20 червня 2017

 

20 червня заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Спасибко, начальник відділу організації дорожнього руху Інституту «Київдормістпроект» Володимир Щербина та директор КП «Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд м. Києва» Максим Калінін спільно з журналістами провели інспекцію будівництва під’їзної автомобільної дороги від пр. Лобановського (поблизу примикання вул. Кіровоградської) до міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни). 

 

аеропорт "Київ", Жуляни

 

Проект Інституту «КДМП» передбачає, що ця дорога дозволить проїхати з Повітрофлотського проспекту в район перехрестя проспекту Лобановського і вулиць Кайсарова, Кіровоградської, оминаючи Севастопольську площу, та рухатись у зворотному напрямку. Враховуючи інтенсивність руху на цій ділянці, параметри нової дороги довжиною 4,3 км забезпечать пропуск понад 4000 автомобілів на годину. 

Це буде новий об’єкт на мапі Києва в районі вул. Медова, Народного Ополчення, Кіровоградської та Кайсарова.

«Нова дорога забезпечить швидкий рух до аеропорту і має стратегічне значення для Києва. Проспект Лобановського та Севастопольська площа вичерпують свою пропускну здатність, а новий проект дозволить зняти транспортне навантаження в цьому районі», – коментує Володимир Щербина.

 

Володимир Щербина, Інститут КДМП

 

Як заявив Олександр Спасибко, восени 2017 року в експлуатацію буде здана перша черга дорожньої ділянки, а завершення будівельних робіт планується наприкінці 2018 року. Таким чином, уже через рік кияни зможуть переконатися у цінності цього об’єкту, який розвантажить також і частину так званої Малої окружної дороги (вул. Теліги – вул. Гетьмана – Чоколівський бульвар – пр. Лобановського). Адже завдяки новій дорозі транзитний і вантажний транспорт зможе об’їхати центральну частину міста.

 

Олександр Спасибко, КМДА

 

Проект є частиною великого проекту Південного півкільця. У планах міської адміністрації – підключення до Кадетського Гаю, продовження дороги від вул. Народного Ополчення до вул. Суздальської і створення ще одного переїзду через залізничні колії.