kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
ВЕРЕМІЄНКО Віктор Володимирович, начальник дорожнього відділу

 

Веремієнко Віктор
Обіймає посаду начальника дорожнього відділу Інституту «Київдормістпроект».
 
 
У 1999 р. закінчив Київський університет будівництва та архітектури, факультет «Міське будівництво та міський транспорт», спеціальність – інженер-будівельник.
У 2003 р. отримав другу вищу освіту за фахом «економіст» у Київському національному економічному університеті.
 
 
Має более 15 лет професійного досвіду проектування доріг та транспортних вузлів. За цей час накопичені глибокі знання по проектуванню під’їзних шляхів та майданчиків для цивільних будівель (офіси, громадські та житлові будинки). Надбано значний досвід розробки типових поперечних профілів міських вулиць.
В.Веремієнка відрізняють глибоке розуміння процесу проектування та отримання дозволів на будівництво в Україні, державних процедур / етапів проектування та будівництва в Україні, зокрема, техніко-економічне обгрунтування (ТЕО)/Проект/Робоча документація та експертиза.
За час роботи в Інституті КДМП надбаний великий досвід супроводження проектів на всіх етапах (проектування, будівництво, введення в експлуатацію, експлуатація). 
 
 
За його плечима участь у роботі над такими крупними проектами як реконструкція Севастопольської площі, проектування  автомобільних підходів до Подільского мостового переходу «Гаванський міст», проектування вулично-дорожньої мережі у житлових мікрорайонах «Позняки 3,8,9», «Осокорки 2,3,4,5», Троєщина 20-й мікрорайон, проектування під’їзної дороги до терміналу «F» в аеропорту «Бориспіль», будівництво Великої кільцевої дороги та інші.