kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
БАЙБАКОВ Іван Миколайович, заступник начальника гідротехнічного відділу

 

І.М.Байбаков - заступник начальника гідротехнічного відділу


У 1970 р. закінчив гідротехнічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства і був направлений в інститут "Київпроект" на посаду інженера. Далі працював в інституті "Укрводоканалпроект", і вже більше 30 років є одним з провідних фахівців у різних структурах АТ "Київпроект". Сьогодні він обіймає посаду заступника начальника гідротехнічного відділу – головний інженер проектів нашого інституту.


Основна сфера діяльності: міська гідротехніка, інженерна підготовка територій під забудову, протизсувні роботи, берегоукріплення, дощова каналізація.


Один з найбільших проектів, який було розроблено під керівництвом І.М.Байбакова – намив житлових масиві Києва (Харківський, Позняки, Осокорки, Троєщина). Загалом, по розроблених проектах, намито біля 3000 га території.


Розроблені проекти протизсувних заходів для найгарнішіх місць столиці – парку Вічної Слави, пер. Киянівського, біля Свято-Макарівської церкви, вже закінчені будівництвом або добудовуються.


На територіях із складними гідрогеологічними умовами запроектовані та побудовані дренажі для захисту будинків та споруд від підтоплення. Наприклад, така дренажна система запроектована для мальовничого коттеджного містечка у Феофанії.
У свій час, за проектами І.М. Байбакова, побудована набережна Дніпра від вул. Набережно-Хрещатицької до Московського мосту.
Розроблені проекти вуличних та головних колекторів дощової каналізації у всіх районах м. Києва. Наприклад, розроблений та побудований колектор русла р. Либідь під вул. Саперно-Слобідською.


І.М.Байбаков брав участь у розробці проектів детального планування районів міста Києва, був автором розділів "Інженерна підготовка території" та "Дощова каналізація" генпланів міста 1982 та 2002 років.