kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
ХАЛІЛОВ Рашид Іса-огли, начальник відділу перспективного розвитку вулично-дорожньої мережі та громадського транспорту

 

 

Р.І.Халілов- начальник відділу перспективного розвитку вулично-дорожньої мережі та громадського транспорту.


Закінчив факультет "Міське будівництво" Київського інженерно-будівельного інституту в 1983 році за спеціальністю "Міське будівництво".

З 1983 по 2000 роки працював в Управлінні генерального плану, а з 2000 року в інституті „Київдормістпроект” АТ “Київпроект”. За час праці брав участь у розробці Генерального плану розвитку м. Києва на період до 2005 р., Комплексної схеми розвитку всіх видів міського пасажирського транспорту, проектів детального планування районів міста, Концепції розвитку м. Києва на період до 2020 р.

Головний інженер проектів будівництва та реконструкції просп. Академіка Глушкова, вулиць Толстого, Урицького, Солом’янської, Межигірської, Набережно-Хрещатицької, Набережно-Лугової, Новокостянтинівської, Електриків, Протасового Яру, Грінченка, Боженка, транспортної розв’язки на Московській площі та інші.

 


Р.І. Халілов на цей час – один з найавторитетніших фахівців Інституту КДМП («КиївДорМістПроект»). За вагомий внесок у розбудову міста Києва відзначений Подякою та Почесною грамотою Київського міського голови.