kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
ЛУЧКО Андрій Іванович, виконавчий директор

 

 

 

 

Лучко Андрій Іванович закінчив київський фізико-математичний ліцей №142 та НТУУ «КПІ» за спеціальністю «Шахтне і підземне будівництво» та здобув кваліфікацію «Гірничого інженера - будівельника», диплом з відзнакою.

 

У 2010р. присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності геотехнічна і гірнича механіка та академічний ступінь доктора філософії  Ph.D за міжнародною кваліфікацією. Результати досліджень доповідались на 8 міжнародних науково-технічних конференціях. Є автором 18 наукових праць.

 

Працював в інституті гідромеханіки НАН України на посаді молодшого наукового співробітника в науково-дослідній лабораторії з проблем сейсмічної безпеки технологічних вибухів. Подальший науковий інтерес – використання енергії вибуху в будівництві.

 Під час роботи в конструкторському відділі проектного інститута «Укрспецтунельпроект» підготовлені чисельні проекти протизсувних заходів в м. Києві на замовлення КП «СУПР», підземна частина «Меморіального комплексу пам’яті жертв голодоморів в Україні», дренажно-комунікаційний колектор в м. Ашґабаді, (2004-2015 рр.), проекти автодорожних тунелів  та автомобільних розв’язок у різних рівнях в Краснодарському краї (2008-2012 рр.), працював на посаді начальника конструкторського відділу при проектуванні  Бескидського тунелю.

 

Працює з такими розрахунковими комплексами як «GTS» – для оцінки коефіцієнту стійкості зсувних схилів; «SCAD» і «Ліра» – для розрахунку металевих і залізобетонних конструкцій; «FOSL-PK20» та «Plaxis» – для моделювання сумісної роботи оправи тунелю з ґрунтовою основою.

 

З 2018 р. працює в проектному інституті «Київдормістпроект» на посаді  виконавчого директора.