kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Наша команда

 Нашому Інституту пощастило з командою – її основу склали висококваліфіковані фахівці, які отримали цінний досвід роботи в такій широко відомій базовій організації як Інститут «Київпроект».


Сьогодні у нас працює близько 100 осіб. Робота багатьох з них відзначена різними нагородами, дипломами, грамотами. Так, один з наших «метрів», Станіслав Прокопович Дудник, є лауреатом Премії Ради міністрів СРСР (1976 р.).


Наші провідні фахівці «не стоять на місці», вони є постійними учасниками різних профільних міжнародних виставок та конференцій. Дипломи і сертифікати учасників привезені з таких країн як Китай, Росія, Фінляндія, Німеччина та інші.

 

Ярослав Воробйов, Андрій Воробйов, Геннадій Кибальчук на міжнародній виставці з сучасних будівельних матеріалів та технологій

 

 

На міжнародній конференції з питань розвитку міської дорожної інфраструктури виступає начальник відділу Рашид Халілов, 2017

 

 

Також ми прагнемо йти "у ногу" з сучасним рівнем розвитку спеціальних інформаційних технологій. Так, Сергій Рижиков (дорожний відділ) одним з перших у Києві вивчив сучасну програму проектування доріг Civil. 

 Сергій Рижиков та Світлана Кравець за роботою

 

 Провідний інженер Ярослав Воробйов є фахівцем зі створення 3D моделей за допомогою програми VisSim.

 

Така модель виглядає як маленька ділянка міста з дорогами, автомобілями, пішоходами, будівлями та інше. Вона дуже допомагає при прийнятті рішення про зміну існуючої схеми організації дорожного руху або розробки варіантів для нових ділянок. Такої роботи вже виконано чимало. Так, Я.Воробйовим розроблені моделі організації руху на розв'язці біля мосту ім.Патона на правому березі Дніпра, для розв'язки на перетині пр.Палладіна-бул.Вернадского, на перехресті зі світлофорним регулюванням на Поштовій площі, та інші.

 

Приємно, коли праця наших фахівців отримує високу оцінку. Так, у 2018 році Олег Малиш, керівник групи у конструкторському відділі, молодий та перспективний спеціаліст, Будівельною Палатою України нагороджений медаллю "Золота кельма".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 Багато наших співробітників завзято займаються і своїми хоббі. Так, інженер І категорії дорожнього відділу Ольга Данилюк вже кілька років успішно виступає в такому складному виді конного спорту як конкур (подолання перешкод). О.Данилюк, виступая під егідою КДМП, не раз займала призові місця на змаганнях спортсменів-аматорів.
 

КСК «Бутенка» 

 

Наразі Ольга захопилася ще й моделюванням старовинних кораблів. Навесні 2014 р. вперше взяла участь у Загальноукраїнському конкурсі, й одразу дві виконаних нею моделі стали переможницями!