kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Наша команда

 Нашому Інституту пощастило з командою – її основу склали висококваліфіковані фахівці, які отримали цінний досвід роботи в такій широко відомій базовій організації як Інститут «Київпроект».


Сьогодні у нас працює близько 100 осіб. Робота багатьох з них відзначена різними нагородами, дипломами, грамотами. Так, один з наших «метрів», Станіслав Прокопович Дудник, є лауреатом Премії Ради міністрів СРСР (1976 р.).


Наші провідні фахівці «не стоять на місці», вони є постійними учасниками різних профільних міжнародних виставок та конференцій. Дипломи і сертифікати учасників привезені з таких країн як Китай, Росія, Фінляндія, Німеччина та інші.

 

Ярослав Воробйов, Андрій Воробйов, Геннадій Кибальчук на міжнародній виставці з сучасних будівельних матеріалів та технологій

 

 

На міжнародній конференції з питань розвитку міської дорожної інфраструктури виступає начальник відділу Рашид Халілов, 2017

 

 

Також ми прагнемо йти "у ногу" з сучасним рівнем розвитку спеціальних інформаційних технологій. Так, Сергій Рижиков (дорожний відділ) одним з перших у Києві вивчив сучасну програму проектування доріг Civil. 

 Сергій Рижиков та Світлана Кравець за роботою

 

 

 Відрадно, що знання і досвід наших провідних фахівців активно сприймає багаточисельна молодь з усіх підрозділів Інституту.

Так, у 2018 році Олег Малиш, керівник групи у конструкторському відділі, молодий та перспективний спеціаліст, Будівельною Палатою України нагороджений медаллю "Золота кельма".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Багато наших співробітників завзято займаються і своїми хоббі. Так, інженер І категорії дорожнього відділу Ольга Данилюк вже кілька років успішно виступає в такому складному виді конного спорту як конкур (подолання перешкод). О.Данилюк, виступая під егідою КДМП, не раз займала призові місця на змаганнях спортсменів-аматорів.
 

КСК «Бутенка» 

 

Наразі Ольга захопилася ще й моделюванням старовинних кораблів. Навесні 2014 р. вперше взяла участь у Загальноукраїнському конкурсі, й одразу дві виконаних нею моделі стали переможницями!