kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
Про нас

 

                                  

Надзвичайно відповідально та приємно усвідомлювати свою причетність до створення сучасного вигляду столиці України та комфортних умов для пересування містом мешканців та гостей Києва, тому що «Інститут «КиївДорМістПроект (КДМП)» - це провідна структура з розробки проектів транспортних артерій столиці.
Практично всі сьогоднішні рішення з реконструкції та створення дорожньої інфраструктури міста підготовлені фахівцями нашого Інституту.


Основу нашого колективу склали спеціалісти Інституту «Київпроект», який, у свою чергу, веде історію від передвоєнних часів створення єдиної міської архитектурно-проектної майстерні “Київміськпроект” - родоначальниці Київпроекта.
 

 

Постанова Київміськради від 20 листопада 1937 р. про організацію КиївпроектуГоловний напрям діяльності – проектні та консультаційні послуги в галузі дорожньо-транспортного будівництва та організації дорожнього руху.

Інститут виконує проектування та техніко-економічне обґрунтування будівництва як нових об’єктів, так і таких, що підлягають реконструкції, а саме:
- автомобільних доріг, автомобільних мостових переходів та підходів до них;
- дорожньо-транспортних розв’язок на різних рівнях, транспортних тунелів та т.і.;
- транспортно-пішохідних схем об’єктів будь-якої складності та масштабу;
- гідротехнічних споруд та протизсувних заходів, мереж водопостачання та дощової каналізації;
- всіх видів зовнішніх інженерних мереж об'єктів транспортної інфраструктури;
- автопаркінгів, автостоянок;
- участь у розробці Генерального плану розвитку Києва до 2025 р.

 

Діяльність Інституту побудована у відповідності до сучасних міжнародних систем сертифікації менеджменту,  робіт та послуг "Стандарт-гарант".

 За нашими проектами побудовано понад 1500 км  шляхів, близько 250 транспортних розв’язок на різних рівнях та мостів, більше 300 одиниць підземних і надземних пішохідних переходів. Так, лише у 2011 р. за проектами КДМП побудовані такі масштабні об’єкти як транспортна розв’язка біля станції метро «Дніпро» та перша черга транспортної розв’язки на перетині Столичного шосе та проспекту Науки. У 2012 стала до ладу нова розв'язка на правому березі Дніпра біля моста Патона, у 2012-1014 рр.тривають масштабні роботи з реконструкції транспортної розв'язки на Поштовій площі. У 2015 завершується облаштування нової зони відпочинку киян - на Поштовій площі. У 2015 р. розпочато за нашим проектом створення системи велодоріжок, які з'єднають околиці з центром столиці.

 

 

Інститут продовжує надавати послуги приватним структурам з питань проектування підходів/під'їздів до комерційних або житлових об'єктів, проектування автомобільних стоянок та автопаркінгів, реконструкції старих або прокладання нових зовнішніх інженерних мереж (тепло -, водо -  і газо-постачання, водовідведення, електропостачання та таке інше).

Реконструйовані такі важливі для столиці об’єкти як: 
- площі Севастопольська, Поштова, Московська, Ленінградська, Слави та Привокзальна;
 - проспекти та бульвари Бажана, Перемоги, Палладіна, Глушкова, 40-річчя Жовтня, Гагаріна, Дружби народів, Лесі Українки;
 - Хрещатик, вулиці Толстого, Володимирська, Чорновола, Грушевського, Урицького, Визволителів, Набережно-Лугова, Електриків, Борщагівська, Довженка, Олени Теліги, Боженка, Гринченка, Протасів Яр та інші.
 

 

Триває будівництво транспортної розв'язки на Поштовій площі, Набережно-Рибальскої дороги, вулиці Кировоградської, яка з’єднає Червонозоряний проспект з аеропортом «Київ» (Жуляни), Великої кільцевої дороги, транспортної розв’язки на перетині Столичного шосе та проспекту Науки, Подільського мостового переходу через р. Дніпро в Києві, триває реконструкція найдовшої вулиці столиці - проспекту Перемоги, вулиць та доріг в житлових масивах нашого міста.

 

 Станом на кінець 2018 р. Інтитут працює над такими важливами проектами як реконструкція транспортної розв'язки на Старонаводницькій площі, будівництво нової ділянки Кільцевої дороги у Мінському масиві (вул.Сім'ї Кульженків), нової дороги, яка зв'яже житловий масив ДВРЗ з Броварьским проспектом близько станції метро "Лісова", капітальний ремонт головної площі країни - Софієвської, та багато інших проектів.

 


Організація дорожнього руху на вулицях Києва - теж важливий вектор діяльності Інституту. За нашими проектами побудована перша черга автоматизованої системи керування дорожнім рухом та опрацьовується робоча документація на другу чергу системи, що приєднає до центрального пульту управління дорожнім рухом ще 150 світлофорних об’єктів. Інститут виграв тендер на розробку комплексної системи організації дорожнього руху в столиці.

Продовжується робота над розробкою Паркувальної стратегії м.Києва.


Ще один вагомий напрям діяльності КДМП – розробка проектів влаштування або реконструкції різного типу зовнішніх інженерних мереж об'єктів транспортної інфраструктури, протизсувних та протипаводкових споруд, контактних мереж міського електротранспорту. Так, фахівці Інституту беруть участь у розробці інженерних мереж нових станцій київського метрополітену (у 2012 році - це станція "Виставковий центр"), у 2012-1013 рр. - масштабні проекти виносу та реконструкції існуючих і прокладання нових зовнішніх інженерних мереж в районі нової транспортної розв'язки на Поштовій площі та інше.


 І, на сам-кінець, відповідальною та почесною стала для Інституту участь в розробці проекту транспортної схеми розвитку міста Києва до 2025 р., що є складовою частиною Генерального плану розвитку столиці.

 

 

 Інститут КДМП є активним учасником міжнародних профільних конкурсів.

Важливим у діяльності КДМП є співробітництво з закордонними замовниками та партнерами. Так, разом з Лондонським офісом відомої компанії Louis Berger ми деякий час працювали над проектом метро у Дніпрі, за замовленням польської компанії Lafrentz.pl розробляли проект ділянки воєводської дороги у Польщі, працювали як со-консультант з фінською компанією Traficon.ltd над Паркувальною стратегією м.Києва, та т.д.

 

 

Ми пишаємось тим, що є членами Будівельної палати Україниbudpalata.com.ua