kdmp@kdmp.com.ua


Київ, бул. Лесі Українки 26, оф.425

+38(044) 222-61-38,
СОЛОВЙОВА Лідія Євгенівна, начальник інженерного відділу

 

Заступник директора Інституту «Київдормістпроект», начальник інженерного відділу, головний інженер проектів.

 


Закінчила Київський інженерно-будівельний інститут у 1986 р.


        Брала участь в реконструкції та будівництві інженерних мереж міста Києва: на Михайлівській площі, вул.Володимирській, вул.Хрещатик, вул.Горького, вул.Електриків, вул.Набережно-Хрещатицькій, Московській площі, Ленінградській площі, Бессарабскому кварталі та інші.
        Головний інженер проектів: житлової забудови в районі Лівобережного центру по вул. Микольсько-Слобідській (гол.архітектор проекту М.Левчук); «Водопроводної магістралі d900мм від вул. Глибочицької до вул. Володимирської», каналізаційного колектору від КНС «Святошин».

         Наразі бере участь в розробці проектів будівництва та реконструкції інженерних мереж по об’єктах, розташованих в районі станції метро «Дніпро», вул. Кировоградської, Столичного шосе, Залізничного шосе, станції «Виставковий центр» Куренівсько-Червоноармійської лінії метро, транспортної розв’язки на перетині бульвара Дружби Народів та Наддніпрянського шосе.
         

        Нагороджена Почесними грамотами Київської міської адміністрації, Державним Комітетом України будівництва та архітектури, відзначена «Знаком пошани», грошовими преміями та цінними подарунками.