Будівництво Набережно-Рибальської дороги від вул. Набережно-Хрещатицької до пр. Червоних Козаків
Проектом передбачено: перекладку існуючої водопровідної мережі Ø200 на Ø300 по вул. Набережно-Хрещатицькій (від вул. Спасська до вул. Андріївська), прокладку водопровідної мережі Ø300 по вул. Набережно-Рибальській та Набережно-Хрещатицькій, з прокладкою її в тілі запроектованого моста через р. Дніпро та підключенням до перспективного водопроводу Ø1000.

Також запроектовано водопровідну мережу кожного з підземних переходів по вул.Набережно-Рибальській. Ця мережа уможливлює полив підземних переходів від поливальних кранів.

У підземному пішохідному переході по вул. Набережно-Рибальській влаштована насосна станція заглибленого типу водозабору річної води для заправки поливальних машин, яка розташована на території ШЕД Подільського району.

Вода з р. Дніпро потрапляє самопливно в насосну станцію по трубопроводах 2Ø300, та подається насосами до заправки поливальних машин. Враховуючи таку схему, передбачено заходи з рибозахисту.

Розроблено проект перекладки каналізаційної мережі, яка потрапляє під підпірну стінку Подільського мостового переходу.

Важливою складовою загального проекту стала його електротехнічна частина. Вона передбачає, зокрема:
  • мережі зовнішнього освітлення дороги Набережно-Рибальської та з'їздів з Подільського мостового переходу через р. Дніпро на Рибальський півострів та вул. Набережно-Хрещатицьку;
  • спорудження двох трансформаторних підстанцій (10 кВ);
  • прокладання кабельних ліній;
  • електропостачання двох очисних споруд;
  • електропостачання та електрообладнання чотирьох підземних пішохідних переходів;
  • електропостачання контролерів ДАІ.