Велика Окружна дорога
У 2018 р. розпочнеться будівництво Великої Окружної дороги, яка дозволить розвантажити центр Києва і пустити транзитний транспорт в об'їзд. Її довжина складе майже 200 кілометрів. Вона проляже через Українку, Глеваху, Немішаєве, Старі Петрівці, Велику Димерку, Бровари і Бориспіль. «Кільце» перетинатиме Дніпро через два ще незбудованих мости — Південний біля міста Українка та Північний через Десну.

Нову Велику Окружну будуватимуть у три етапи. Спочатку робитимуть ділянку на лівому березі Дніпра – від Великої Димерки до Українки. Цей етап будівництва передбачає зведення нового мосту через Дніпро.

Друга черга будівництва з'єднає Українку, Глеваху і Немішаєве.

Третя черга будівництва піде від Немішаєвого до Старих Петрівців. Там збудують другий міст через Дніпро. Також доведеться перекинути ще один міст через Десенку. Дорогу дотягнуть до Великої Димерки.

На необхідності цієї дороги в Інституті «Київдормістпроект» наполягали ще з 2000 р., в 2011 р. вона навіть була закладена в Державну програму розвитку автомобільних доріг на 2007-2011 рр. Концепція 2011 р. передбачала, що «кільце» проходитиме на відстані двадцяти кілометрів від столиці, а його загальна протяжність складе 213 кілометрів (65 км вже існуючих доріг, 148 км нових магістралей). Вздовж всього маршруту було заплановано 78 шляхопроводів, два мости та 22 дворівневі розв'язки. Але процес узоджень ускладнюється тим, що це дорога вже обласного значення і знаходиться у підпорядкуванні Укравтодору.